Neokatechumenat

 

Liczy około 26 osób. Do wspólnoty mogą należeć dorośli, po zaliczeniu cyklu 15 specjalnych katechez i zadeklarowaniu, że chcą należeć do tej Wspólnoty. Osoby, które nie brały udziału w tych katechezach, nie mogą uczestniczyć w regularnych spotkaniach z wyjątkiem najbliższych członków rodziny.

 

Program oparty jest na rozważaniu Pisma św. oraz na uroczystym celebrowaniu niedzielnej Mszy św. Spotkania odbywają się w każdą środę i sobotę o godz. 19.oo w salce domu katechetycznego.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Barbary w Czechowicach - Dziedzicach, siedziba: Czechowice-Dziedzice, Węglowa 56.